پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

واکنش زاکانی به سوال خبرنگاران درباره حضور در انتخابات

واکنش زاکانی به سوال خبرنگاران درباره حضور در انتخابات

شهردار تهران در پاسخ به این سوال که آیا در انتخابات ریاست جمهوری آینده شرکت می‌کند گفت: برنامه حال حاضر من رسیدگی به ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در تهران است.

 

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری رأس امور، علیرضا زاکانی، شهردار تهران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سوال که آیا در انتخابات ریاست جمهوری آینده شرکت می‌کند گفت: برنامه حال حاضر من رسیدگی به ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در تهران است و برای پاسخ به این سوال باید بر سر آن پروژه بیایید تا جوابم را به شما بگویم.

 

وی در ادامه درباره ادامه کارهای دولت و شهرداری در نبود شهید آیت الله رئیسی اظهار کرد: فقدان شهید آیت الله رئیسی قابل جبران نیست. ایشان یک شخصیت بزرگ اجرایی بودند اما راه ایشان ادامه‌دار است. این ماه دو پروژه بزرگ همکاری میان شهرداری تهران و دولت اتفاق می‌افتد. یکی از آن‌ها ساخت ۲۰۰ هزار واحد و دیگری آغاز توزیع جریان ارائه خدمت در حوزه معیشت مردم بوده است که با تاکید آقای رئیس جمهور و انعقاد قرارداد میان شهرداری تهران و وزارت جهاد و کشاورزی انجام شده است.

 

زاکانی در پایان یادآور شد: بنابراین پس از شهادت آیت الله رئیسی نه تنها کارها عقب نماند بلکه با قدرت در جریان است و امیدواریم اقداماتمان روح این شهید عزیر و سعید را شاد کند.

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور