پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

گودرزوند: امروز کشور نیازمند همدلی و هماهنگی همه بخش‌هاست

گودرزوند: امروز کشور نیازمند همدلی و هماهنگی همه بخش‌هاست

گودرزوند: امروز کشور نیازمند همدلی و هماهنگی همه بخش‌هاست

گودرزوند نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه وحدت کلمه می‌تواند از هزینه‌های اضافی تحمیلی بر کشور جلوگیری کند، گفت: امروز کشور نیازمند همدلی و هماهنگی همه بخش‌هاست.

به گزارش پایگاه خبری رأس امور، مهرداد گودرزوند در جلسه علنی امروز در نطق میان دستور خود گفت: یکی از مهم ترین نیازهای کشور برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور کاربردی کردن «وحدت کلمه» است که بارها مورد تأکید امامین انقلاب قرار داشته است.

وی با تاکید بر اینکه وحدت کلمه می‌تواند از هزینه های اضافی تحمیلی بر کشور جلوگیری کند، گفت: با وحدت کلمه می توانیم جلوی هزینه تراشی را بگیریم به خصوص برای کسانی که به هر نحوی موانعی در راه تلاش و کوشش بخش های مختلف کشور ایجاد می کنند، افرادی که به هر نحوی و با استفاده از همه ابزارهای غیراخلاقی به دنبال دیده شدن هستند.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز کشور نیازمند همدلی و هماهنگی همه بخش ها است، گفت: انتظار است دولت با اجرای قوانین مصوب مجلس مشکلات کشور را حل کند.

گودرزوند افزود: لازم است از هماهنگی و پیگیری بدون تبلیغات و هوچی گری نمایندگان مجلس یازدهم و به ویژه هیأت رئیسه و رئیس مجلس سپاسگزاری کنم. این مجلس با اخذ عنوان «انقلابی» از رهبری در سال نخست و سال پایانی کار خود نشان داد که در راه کشور می تواند بدون غوغاسالاری حرکت کند. مجلسی که نماینده محور بود و مهم ترین مشخصه آن، ریاست آن بود که انقلابی و جهادی گونه و با همدلی و هماهنگی این مجلس را در راه اهداف انقلاب هماهنگ کرد.

وی با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه اش گفت: اگرچه مشکلات صندوق های بازنشستگی زیاد است اما رها شدن بخش های صنعتی این صندوق ها مزید علت شده که مشکلات این صندوق ها حل نشود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور