پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

برنامه ائتلاف امنا برای مرحله دوم انتخابات

برنامه ائتلاف امنا برای مرحله دوم انتخابات

برنامه ائتلاف امنا برای مرحله دوم انتخابات

سخنگوی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه تهیه فهرست برای مرحله دوم انتخابات در دستور کار قرار دارد، مطرح کرد: از آنجا که ائتلاف امنا متعلق به همه نیروهای انقلاب است، از ظرفیت ها،نظرات و همراهی های همه نیروهای انقلابی و دلسوزان کشور استقبال می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری رأس امور«مسعود زریبافان» سخنگوی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (امنا) در پاسخ به این سوال که با توجه به دو مرحله ای شدن انتخابات، ائتلاف امنا برای مرحله دوم چه برنامه ای دارد؟ گفت: مردم شریف ایران اسلامی انتخابات ۱۱ اسفند همانند یوم الله ۲۲ بهمن به میدان جهاد سیاسی و به پای صندوق های رای آمدند و با حضور در پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و یاوه گویان داخلی آنان زدند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مردم عزیز،شریف و بصیر به ندای ولی امر مسلمین لبیک گفتند، خاطر نشان کرد: از رهنمودهای پیامبر گونه امام امت که امید و خود باوری را در دل مردم ایران تقویت و راه مجاهدت وجهاد سیاسی را به جوانان این مرز و بوم آموخت، قدرددانی می‌کنیم.

سخنگوی ائتلاف امنا مطرح کرد: ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(امنا)متشکل از ۶ ضلع از نیروهای انقلابی،ولائی و خدمتگذار، با توکل به خداوند متعال و بر مبنای اصول ارزشی و انقلابی ازجمله حذف پدر خواندگی و سهمیه بندی های سیاسی و برپایه شایسته سالاری اقدام به شناسایی و معرفی افراد شایسته نمود و بر مبنای خرد جمعی و پرهیز از قائم به شخص شدن ائتلاف و با سر لیست قرار دادن مردم، طی ۶ مرحله به فهرست نهائی رسید که با لطف خداوند متعال مورد توجه مردم شریف ایران قرار گرفت.

وی افزود: ائتلاف امنا در پاسخ به اعتماد مردم عزیز متعهد می شود که نامزدهای دور دوم انتخابات را همچنان بر مبنای خردجمعی وشایسته سالای معرفی کند تا بتواند در مجلس دوازدهم تلاش خود را برای ایجاد تحول و حل مشکلات مزمن بویژه مشکلات معیشتی واقتصادی متمرکز کند.

سخنگوی ائتلاف امنا با بیان اینکه تهیه فهرست برای مرحله دوم انتخابات در دستور کار قرار دارد، مطرح کرد: از آنجا که ائتلاف امنا متعلق به همه نیروهای انقلاب است،از ظرفیت ها،نظرات و همراهی های همه نیروهای انقلابی و دلسوزان کشور استقبال می‌کنیم.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور