پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خبر فوری/اولویت‌های دولت سعید جلیلی چیست؟

سعید جلیلی گفت: دو اولویت اصلی دارم که در ابتدای دولت شهید رئیسی هم به ایشان تقدیم کردم. یکی ارزآوری و دیگری اشتغال است.

سعید جلیلی در پنجمین مناظره انتخاباتی در شبکه یک سیما گفت: دو اولویت اصلی دارم که در ابتدای دولت شهید رئیسی هم به ایشان تقدیم کردم. یکی ارزآوری است و دیگری اشتغال. ریشه همه چیز به این برمی گردد که در این دو زمینه یک برنامه موفق را اجرا کنید.

خبر فوری/اولویت‌های دولت سعید جلیلی چیست؟

خبر فوری/جلیلی افزود: روستاهای ما نباید به عنوان جایی که فقیر است و محروم است دیده شود. روستاها می‌توانند سلول جهش کشور شوند. خیلی از روستاها را در این ۱۰-۱۱ سال دیده ام که چگونه توانسته‌اند موفقیت‌های بزرگ کسب کنند. مثلاً روستای لیقوان در تبریز. در  همدان برخی روستاها ۲۰۰ کارگاه دارند.

جلیلی ادامه داد: یکی از کشورهایی که قطب اقتصادی دنیا شده سال انقلاب ما ۱۳.۵ میلیارد دلار صادراتش بوده چهل سال بعد بیش از ۲ هزار میلیارد دلار. پس این ممکن است. دولت شهید رئیسی در صادرات غیرنفتی رکورد زد.
وی ادامه داد: در ماجرای پوشاک می‌توانیم حتی با چین رقابت کنیم. ساختار روستاهای ما باید بتوانند امنیت شغلی‌شان تضمین شود. ۹ برنامه اجرایی داریم تا در عملیات آبخیزداری و گسترش گلخانه‌ها و یکپارچه‌سازی اراضی و … موفقیتهایی کسب کنیم.

جلیلی بیان کرد: کشاورز ما برای بازاریابی محصولات کشاورزی اش نباید مشکل داشته باشد. اگر امروز یارانه ای به دامدار خارجی می دهیم باید به کشاورز خودمان بدهیم و باید جشن اتمام آب رسانی با تانکر را برگزار کنیم.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور