پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

واکنش ستاد قالیباف به سند منتشر شده درباره سفر خانواده اش

محمد انور بجار زهی سخنگوی ستاد قالیباف درباره طرح ادعای دوباره مطرح شده توسط آقای وحید اشتری ماهینی گفت: موضوعات مطرح شده حقیقت ندارد و اضافه‌بار حمل شده اعضاء خانوادهٔ آقای قالیباف کذب محض است و سند مضحک این ادعا هم ساختگی و جعلی است.

اکنش ستاد قالیباف به سند منتشر شده درباره سفر خانواده اش

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری رأس امور،‌ محمد انور بجار زهی سخنگوی ستاد محمدباقر قالیباف درباره طرح ادعای دوباره مطرح شده توسط آقای وحید اشتری ماهینی گفت: موضوعات مطرح شده حقیقت ندارد و اضافه‌بار حمل شده اعضاء خانوادهٔ آقای قالیباف کذب محض است و سند مضحک این ادعا هم ساختگی و جعلی است.

سخنگوی ستادهای مرکزی و مردمی محمدباقر قالیباف افزود: خداروشکر خط دروغ‌ها در حال آشکارشدن است. از خانواده آقای قالیباف تشکر می‌کنیم که به میدان آمدند و پاسخ دروغ‌ها را دادند و به شبهه‌های طراحی شده پاسخ گفتند.

بجارزهی خاطرنشان کرد: تا دیروز می‌گفتند سیسمونی خریدند حالا که دروغ بودن خرید سیسمونی روشن شده رفتند سراغ اینکه لحن صحبت فرزند محمدباقر قالیباف بد بود یا تصویر مضحکی منتشر می‌کنند که هرکسی در خانه‌اش می‌تواند آن را بسازد.

واکنش ستاد قالیباف به سند منتشر شده درباره سفر خانواده اش

وی همچنین درباره ادعای مطرح شده توسط آقای وحید اشتری ماهینی در خصوص اضافه‌بار حمل شده اعضاء خانوادهٔ آقای قالیباف گفت: این موضوع کذب محض است و سند منتشر شده هم ساختگی و جعلی است.سخنگوی ستادهای مرکزی و مردمی محمدباقر قالیباف تأکید کرد: پیش‌ازاین نیز در همان روزهای ابتدایی این دروغ‌پردازی بی‌پایه‌واساس توسط مسئولان هواپیمایی معراج به طور رسمی تکذیب شده است.

اساساً از ابتدا دروغ خرید سیسمونی و طراحی‌های بعد از آن یک پروژه امنیتی علیه رئیس مجلس بود. آقای قالیباف حق شکایت را برای خود در واکنش به این ادعای کذب محفوظ می‌دارد. قوه قضائیه باید بررسی این ادعاهای دروغ و رسیدگی فوری به آن را در دستور کار قرار دهد و اجازه ندهد این لجن‌پراکنی‌ها بر فضای انتخابات کشور تأثیر بگذارد.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور