پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سرگزی: جوانان آمریکایی در دفاع از مردم غزه به پا خاستند

سرگزی: جوانان آمریکایی در دفاع از مردم غزه به پا خاستند

سرگزی: جوانان آمریکایی در دفاع از مردم غزه به پا خاستند

نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به جنایات رژیم صهیونیستی در رفح و غزه، جوانان و دانشجویان آمریکایی در راستای حق‌طلبی اقداماتی را علیه رژیم صهیونیستی و حامیانش انجام دادند.

به گزارش پایگاه خبری رأس امور،محمد سرگزی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان آمریکایی حامی مردم مظلوم فلسطین گفت: در دهه‌های اخیر رسانه‌های دنیا که عمدتاً در دست قدرت‌های استکباری است، تمام تلاش خود را برای فریب افکار عمومی جهان استفاده کردند. در چنین شرایطی خیزش دانشجویان آمریکایی علیه جنایات رژیم صهیونیستی رقم خورد.

وی ادامه داد: دانشجویان آمریکایی در مسیر حق‌طلبی حرکت کردند و در دفاع از حقانیت همچون محور مقاومت و مقابله با اقدامات ضدبشری توسط رژیم صهیونیستی در غزه به پا خاستند و موضع‌گیری مناسبی کردند.

این نماینده مجلس با اشاره به مقدمه قانون اساسی مبنی بر دفاع از مستضعفین به عنوان راهبرد نظام جمهوری اسلامی گفت: آگاه‌سازی اقشار مختلف دنیا مقدمه دفاع از مستضعفین است. با توجه به اینکه جوانان آمریکایی در راستای حق‌طلبی و شرایط رفح و غزه تجمعاتی را شکل دادند، مقام معظم رهبری در نامه‌ای به آنها به این موارد اشاره کردند و موضوع تظلم‌خواهی جوانان آمریکا را تبیین فرمودند.

سرگزی یادآور شد: رهبر انقلاب رهنمودهایی نسبت به جوانان داشتند و مسیر آنها را درست خواندند. همچنین به جوانان آمریکایی توصیه کردند که با قرآن آشنا شوند چون قرآن زندگی انسان را به سرمنزل حقیقی خود می‌رساند و جوانان می‌توانند از آن الهام بگیرند.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور