پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

ذوالنوری: سوز شهادت آیت‌الله رئیسی باعث مشارکت حداکثری مردم خواهد شد

ذوالنوری: سوز شهادت آیت‌الله رئیسی باعث مشارکت حداکثری مردم خواهد شد

سوز شهادت آیت‌الله رئیسی باعث مشارکت حداکثری مردم خواهد شد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شهید رئیسی و سوز و احساساتی که بر اثر شهادت ایشان به وجود آمد، باعث خواهد شد حضور و مشارکت حداکثری مردم یک بار دیگر دشمنان را مأیوس کند.

به گزارش خبرنگار مجلس پایگاه خبری رأس امور، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری در جلسه نوبت صبح امروز (سه‌شنبه) صحن مجلس در نطق پیش از دستور خود با اشاره به شهادت رئیس جمهور در سانحه بالگرد، گفت: شهادت جانسوز سیدالشهدای گام دوم انقلاب حضرت آیت‌الله رئیسی و همراهان عزیزشان حضرت آیت‌الله آل هاشم که در جبهه و جنگ نقش مهمی داشتند، برادر عزیز و ارجمند جناب آقای دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و استاندار جوان دهه شصتی پر تلاش جهادی عزیزمان و سایر همراهان عزیز را تسلیت عرض می‌کنم.

وی بیان کرد: حقیقتاً در این مدت کوتاه حضرت آیت‌الله رئیسی همان حالت شهید حاج قاسم سلیمانی را که در میدان توجهات را به خود جلب کرده بود، در میدان خدمت‌گزاری، مردم داری، تواضع، روحیه جهادی، تلاش خستگی ناپذیر شبانه روزی زنده کرد و داغی بر دل مردم عزیز ما گذاشت. خداوند ان‌شاءالله ایشان و همراهان‌شان را مهمان سفره حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند، شهید سلیمانی برای دشمنان ما خطرناک‌تر از سردار سلیمانی است. شهید رئیسی و سوز و احساساتی که بر اثر شهادت ایشان به وجود آمده، باعث خواهد شد حضور و مشارکت حداکثری مردم یک بار دیگر دشمنان را مأیوس کند و شهادت ایشان هم خدمتی در حد دوران حیاتش به مملکت و مردم عزیز خواهد داشت. روانش شاد و راهش ادامه دار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور