پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خبر فوری/هاشمی: جلیلی در آخرین مناظره درگیر حواشی نشد

فعال سیاسی اصولگرا گفت: آقای جلیلی هم با اخلاق و هم با برنامه در آخرین مناظره حضور پیدا کرد و درگیر حواشی رقیب خود نشد. آقای جلیلی در فرصت زمانی محدود حرف های خود را زد و تحلیلگران باید این مطالب را نشر دهند.

خبر فوری/هاشمی: جلیلی در آخرین مناظره درگیر حواشی نشد

خبر فوری/به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری رأس امور، سید مهدی هاشمی، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و فعال سیاسی اصولگرا درباره تحلیل خود از آخرین مناظره میان دو نامزد انتخاباتی راه یافته به دور دوم اظهار کرد: مناظره آخر میان دو کاندیدای انتخاباتی نسبت به مناظره‌های قبلی خیلی بهتر بود. اما متاسفانه برخی از چهارچوب‌ها و خطوط قرمز اخلاقی و سیاسی در این مناظره از سوی آقای پزشکیان رعایت نشد. متاسفانه ستاد آقای پزشکیان خود را در این چهارچوب محدود نمی‌کند و گاهی از هر ادبیاتی برای تخریب جبهه مقابل و پیروزی استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: قشر فرهیخته، معتقد و متدین این نوع ادبیات را قطعا قبول ندارند و این گونه نه تنها به این کاندیدا رای مثبت نمی‌دهند بلکه رای منفی نیز می‌دهند. معتقدم در مناظره دیشب مخاطبان نخبگانی آقای پزشکیان نیز ریزش داشت. بنابراین نباید به هر قیمتی برای رای آوری و تخریب رقیب تلاش کرد.

هاشمی یادآور شد: ملت ایران در آزمایش و صحنه بزرگی قرار گرفته اند و توانمندی‌های آقای جلیلی را نیز دیده‌اند. قطعا توجه به امر حضور و رای صحیح برای پیروزی هر یک از دو نامزد حائز اهمیت است. در سال ۹۲ با ۲۰۰ هزار رای آقای روحانی رییس‌جمهور شد و در جبهه انقلابی و اصولگرا این شکست پدید آمد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: آقای جلیلی هم با اخلاق و هم با برنامه در آخرین مناظره حضور پیدا کرد و درگیر حواشی رقیب خود نشد. آقای جلیلی در فرصت زمانی محدود حرف‌های خود را زد و تحلیلگران باید این مطالب را نشر دهند و در مجموع عملکرد ایشان از قبل خیلی بهتر بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور