پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اخلاقی: رئیس‌جمهور بعدی باید در حوزه اقتصاد گام‌های موثری بردارد

اخلاقی: رئیس‌جمهور بعدی باید در حوزه اقتصاد گام‌های موثری بردارد

منتخب مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم انتظار دارند رئیس جمهور آینده نیز همانند شهید رئیسی فردی مردمی و انقلابی باشد تا بتواند امورات را به شکل جهادی پیش ببرد.

  1. به گزارش گروه مجلس پایگاه خبری رأس امور، حجت الاسلام حسن اخلاقی درباره ویژگی هایی که رئیس جمهور آینده باید داشته باشد، بیان کرد: در ابتدا شهادت رئیس جمهور مردمی و خدمتگزار و همراهان ایشان را تسلیت می گویم. شهید آیت الله رئیسی شخصا وقت زیادی برای حل مشکلات مردم صرف می کرد و نسبت به مردم به ویژه در مناطق محروم نگاه متعالی داشت. شهید رئیسی کار را جهادی انجام می داد فلذا انتظاری که از رئیس جمهور آینده در اذهان عمومی وجود دارد مقداری نسبت به روسای جمهور گذشته بالاتر است.

 

وی در ادامه اظهار کرد: معیارها و ملاک هایی که رهبر انقلاب در سال های گذشته پیرامون انتخاب رئیس جمهور بیان کرده بودند، در کنار آنچه که قانون اساسی برای یک رئیس جمهور در نظر گرفته است، می تواند معیار خوبی برای انتخاب مردم باشد. قطعا مردمی بودن و انقلابی بودن از ویژگی های ضروری رئیس جمهور آتی است.

 

منتخب مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، تصریح کرد: لازم است که یک رئیس جمهوری روی کار بیاید که بتواند جهادی کار را پیش ببرد و مردم باید نتایج عملکرد رئیس جمهور را بر سر سفره خود ببینند. شهید رئیسی کارهای خوبی را شروع کرد که معمولا نتایج این اقدامات در سال آخر مشخص می شود اما رئیس جمهور ما قبل از سال چهارم به شهادت رسیدند.

 

اخلاقی در پایان تاکید کرد: رئیس جمهور آینده باید حرکت شتابانی داشته باشد تا بتواند در حوزه اقتصاد گام‌های موثرتری بردارد. در حوزه فرهنگ نیز لازم است رئیس جمهور بعدی موثر واقع شده و به وظایف قانونی قوه مجریه در این حوزه عمل کند.

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور