پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اخبار روز/میرتاج الدینی: «جلیلی» بر برنامه هفتم اشرافیت دارد

اخبار روز/میرتاج الدینی: «جلیلی» بر برنامه هفتم اشرافیت دارد

اخبار روز/میرتاج الدینی: «جلیلی» بر برنامه هفتم اشرافیت دارد

اخبار روز/نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از نگاه بنده آقای جلیلی بر برنامه هفتم اشرافیت داشته ولی باید این موضوع را در برنامه‌هایی که ارائه می دهد مشخص کند که چگونه قصد دارد منابع اجرایی برنامه هفتم را تامین کند.

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری رأس امور،حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا میرتاج الدینی  با اشاره به اظهارات سعید جلیلی، نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه شب گذشته «گفت‌وگوی ویژه خبری» ، بیان کرد: از نگاه بنده آقای جلیلی ورود خوبی به انتخابات داشتند و توانستند برنامه خوبی به مردم ارائه کنند. برنامه های ایشان به واقعیت نزدیک بود. از نگاه بنده تاکنون در بین نامزدها آقای جلیلی و آقای قالیباف هر دو خوب وارد صحنه شدند.

وی در ادامه اظهار کرد: از سوی دیگر اشرافیت آقای جلیلی بر روی برنامه هفتم توسعه که به تصویب مجلس دوازدهم رسید نیز خوب است چراکه ایشان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند. از سوی دیگر راهکارهای عملیاتی خوبی نیز ارائه شد. البته در مقام اجرا نیز مهم است البته یک نکته‌ای را آقای جلیلی اشاره نداشتند که آن این بود که اجرای برنامه هفتم منابع سنگینی نیاز دارد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عمدتا علت اینکه تا امروز برنامه های ۳۰ الی ۴۰ درصد بیشتر اجرایی نشده است به خاطر نبود منابع است. باید کاندیداها نیز در برنامه‌های خود به این موضوع توجه داشته باشند که با منابع موجود برنامه ها نهایتا ۴۰ درصد اجرایی می شود. دولت آنان چه برنامه‌ای برای افزایش منابع دارد تا بتواند بخش بیشتری از برنامه را اجرایی کند. به طور کلی از نگاه بنده آقای جلیلی ورود خوب وبرنامه محوری به انتخابات داشتند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور