پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اخبار روز/غضنفرآبادی: صحبت‌های قالیباف درباره برنامه هفتم توسعه امیدوار کننده بود

اخبار روز/غضنفرآبادی: صحبت‌های قالیباف درباره برنامه هفتم توسعه امیدوار کننده بود

اخبار روز/غضنفرآبادی: صحبت‌های قالیباف درباره برنامه هفتم توسعه امیدوار کننده بود

اخبار روز/رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم گفت: قالیباف بر برنامه هفتم مسلط و بهترین نیرویی است که می‌تواند این برنامه را اجرا کند.

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری رأس امور،حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی به ارائه تحلیلی از اظهارات محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه شب گذشته «گفت‌وگوی ویژه خبری» پرداخت و گفت: به نظرم صحبت‌های دیشب آقای قالیباف خیلی جامع، کامل و امیدوارکننده بود و این شوق در آدم ایجاد می‌شود که ایشان برنامه هفتم توسعه را اجرایی کند و یک تحول روشن و عالی در جامعه ایجاد خواهد شد.

وی همچنین اظهار کرد: کسی تردیدی در اجرایی و عملیاتی بودن آقای قالیباف ندارد چراکه او یک نیروی عملیاتی است و هم عملکرد و هم برنامه دارد و آنچه را که گفتند، انجام می‌دهند؛ تجربه گذشته ایشان و همچنین روزشمارهایی که در تهران گذاشتند، موید این موضوع است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه «برنامه‌های قبلی توسعه در خوشبینانه‌ترین حالت ۳۰ درصد اجرایی شده است که ضایعه‌ای بزرگ است»، تاکید کرد: باور دارم که برنامه هفتم با مدیریت آقای قالیباف تنظیم شد؛ بنابراین او بر برنامه هفتم مسلط و بهترین نیرویی است که می‌تواند این برنامه را اجرا کند.

غضنفرآبادی همچنین در پیشنهادی به قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: با توجه به اینکه برنامه هفتم توسعه یک دستورالعمل اجرایی برای هر دولتی است، پیشنهاد می‌کنم که آقای قالیباف در ادامه مسیر رقابت انتخاباتی و در برنامه‌های تلویزیونی بیشتر درباره برنامه هفتم توسعه صحبت کند و توضیح دهد.

رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم در پایان به ارائه مقایسه‌ای درباره اظهارات مسعود پزشکیان و محمدباقر قالیباف در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری که با موضوع برنامه هفتم توسعه برگزار می‌شود، پرداخت و عنوان کرد: آقای پزشکیان اصلاً از برنامه اطلاع نداشتند و فقط گفتند که این برنامه باید اجرایی شود اما در مقابل آقای قالیباف تسلط بسیاری بر این برنامه داشتند.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور