پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اخبار روز/مخبر: پر کردن جای خالی شهید رئیسی بسیار سخت است

اخبار روز/مخبر: پر کردن جای خالی شهید رئیسی بسیار سخت است

اخبار روز/مخبر: پر کردن جای خالی شهید رئیسی بسیار سخت است

اخبار روز/سرپرست نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: در دولت سیزدهم اتفاق های بزرگی رقم خورد و به عبارتی کل کشور تبدیل به کارگاه شده است و امروز برای حضور در افتتاحیه پروژه ها فشار زیادی بر روی ماست.

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری رأس امور، محمد مخبر در مراسم بهره برداری از طرح های «یادگار ابراهیم» در استان خراسان رضوی، بیان کرد: در دولت شهید رئیسی کل کشور تبدیل به یک کارگاه شد. نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همکاران در دولت شهادت می دهند که در تمام کشور کار با جدیت دنبال شد. فشاری که امروز بر روی ما برای حضور در پروژه های افتتاح است، بسیار بالا است. به شکل وسیعی در سراسر کشور کار شده است. در محضر امام رضا (ع) مسئلت داریم که دعای خیر مردم از بهره مندی از خدمات به روح این شهدای بزرگوار به ویژه شهید رئیسی برسد.

وی در ادامه اظهار کرد: ما در دولت سیزدهم به پیمان هایی وارد شدیم که بسیار  مهم هستند. مانند پیمان بریکس، پیمان شانگهای که بسیار از حوزه بین المللی حائز اهمیت است. اتفاق‌های بزرگی رقم خورده است. حضرت آقا تذکر دادند که اجازه ندهیم تا این دستاوردها دچار چالش شود. تحریم‌ها هستند و جای خود نیز اثر می گذارند ما منکر آن نیستیم اما شهید رئیسی از ابتدا این راهبرد را دنبال کرد که ما تمام تلاش خود را به کار بگیریم که تحریم ها را رفع کنیم اما هیچ گاه معطل تصمیم آن ها نخواهیم شد. پر کردن جای خلی شهید رئیسی بسیار سخت است.

ادامه دارد

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور