پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

حضور فرماندهی تیپ تکاور امنیتی آل محمد(ص) در میثاق با شهیدان ولایت 2

حضور فرماندهی تیپ تکاور امنیتی آل محمد(ص) در میثاق با شهیدان ولایت 2

میثاق با شهیدان ولایت دو

حضور فرماندهی تیپ تکاور امنیتی و همچنین پاسداران و بسیجیان دریادل تیپ تکاور امنیتی آل محمد در میثاق با شهیدان ولایت 2  و راهیان نور و یادواره هشت سال دفاع مقدس در پادگان غرور آفرین دوکوهه.

به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری رأس امور،سردار سرتیپ دوم پاسدار روح الله قسام باشی فرمانده تیپ تکاور امنیتی آل محمد(ص) به همراه فرماندهان گردان های امام علی (ع) و همچنین پاسداران و بسیجیان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس این یگان در یادواره میثاق با شهیدان ولایت دو در پادگان غرور آفرین و پر از خاطره دوکوهه حضور به هم رساندن تا یاد و خاطر این شهیدان را پاس بدارند.

میثاق با شهیدان ولایت دو

سردار قسام باشی در حاشیه برگزاری این یادواره افزود:طبق فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و نیز هر ساله ما در این یگان تلاش میکنیم با حضور فیزیکی و قلبی خود در مناطق جنگی جنوب کشور یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس را زنده و سرلوحه کار و خدمت خود قرار دهیم.

میثاق با شهیدان ولایت دو

سردار سرتیپ پاسدار روح الله قسام باشی با اشاره به عملیات وعده صادق نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: این سیلی کوچکی به رژیم منحوس و جعلی صیونیستی بود که توسط فرزندان ملت زده شد وی همچنین به اخبار امروز فعال شدن سامانه پدافند شهرستان های اصفهان و تهران و تبریز واکنش نشان داد و گفت: خیال مردم شریف ایران آسوده باشد که امنیت شان کوچکترین خدشه ای وارد نخواهد شد و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شبانه روزی جان برکف حافظ امنیت و آرامش مردم عزیزمان بوده و خواهند بود.

میثاق با شهیدان ولایت دو

همچنین سردار حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسوالله (ص) تهران بزرگ در این یادواره افزود:جشن بزرگ پیروزی جبهه مقاومت و شکست رژیم صهیونیستی بیش از هر زمانی نزدیک است.

🔸️سردار سرتیپ پاسدار حسن حسن‌زاده روز پنجشنبه در اجتماع بزرگ رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در صبحگاه پادگان دوکوهه اندیمشک گفت: همانطور که مسیر کربلا به برکت خون شهدا باز شده است، راه قدس نیز به دست رزمندگان اسلام باز خواهد شد.

میثاق با شهیدان ولایت دو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور