پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

علیرضا زاکانی: کشور ۳۲ سال دست آقایان پزشکیان و پورمحمدی بود+فیلم

علیرضا زاکانی گفت: آقایان پزشکیان و پورمحمدی ۳۲ سال کشور در دستشان بود، باید پاسخ بدهید. دهه شصت و هفتاد و نود دست دوستان پزشکیان و پورمحمدی بود.

سومین مناظره انتخاباتی، با موضوع فرهنگی و تحت عنوان «انسجام اجتماعی با حکمرانی فرهنگی» از شبکه یک سیما پخش شد.

علیرضا زاکانی در دومین بخش از سخنانش گفت: زنان و دختران ما فرصت‌اند اما این موضوع نادیده گرفته شده است. ظرفیت عظیم زنان چرا نادیده گرفته شده است؟

خبر فوری/ افشاگری زاکانی از قرارداد کرسنت در اوایل دهه هشتاد | ویدئو

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری رأس امور،وی گفت: به عنوان پدر سه دختر و یک همسر، می‌گویم که جمع بین خانه‌داری و همسری و فرزندآوری و تعلیم و تربیت فرزند با فعالیت اجتماعی کاملاً شدنی است. وقتی با دخترهایم صحبت می‌کنم که مشت نمونه خروار است می‌گویند این ظرفیت عظیم زنان و بانوان چرا مورد غفلت واقع شده است؟

زاکانی ادامه داد: زنان ما امنیت و نقش اجتماعی می‌خواهند. آقایان پزشکیان و پورمحمدی  ۳۲ سال کشور در دستشان بود، باید پاسخ بدهید. دهه شصت و هفتاد و نود دست دوستان پزشکیان و پورمحمدی بود. آقای پورمحمدی که بیشتر باید پاسخ دهد!

وی گفت: امروز در شهرداری بیش از گذشته از خانمها استفاده می‌کنیم. با موضوع زنان که نمی شود شعاری برخورد کرد. زنان هم در خانه و هم جامعه امنیت می خواهند؛ نقش می‌خواهند؛ اگر نقش ندهید کشور متضرر می‌شود.صرف میدان دادن به زنان هنر نیست؛ باید بدویم که این ظرفیت را در خدمت کشور قرار دهیم و الگویی برای جهانیان شویم.

زاکانی گفت: نه محبوس بودن را برای زنان می‌پذیریم و نه ابزار بودن را. با فرار به جلو نمی‌شود پاسخ معتبر داد. خانم‌ها فرصتند. موضوع شایسته سالاری است. در دولت خدمت بیشتر از دوره‌های قبل از بانوان استفاده خواهیم کرد.

شهردار تهران گفت: بنده در تحقق قانون اساسی، کاری خواهم کرد که با نهادسازی نوین مردم کارشان تا پای صندوقهای رای تمام نشود بلکه بعد از صندوق نیز اثر و نظارت مردم بر مسئولین تشدید شود. این نشود که مردم رای بدهند و بروند! مسئولان باید پاسخگوی مردم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور