پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خبر فوری/زنگ عبرت⁉️ظریف و مأموریتش را بشناسیم!!!!!!

آیا کسی که بخش اصلی عمرش را در آمریکا تنفس کرده و به اعتراف خودش با مسئولان آمریکایی ارتباط و رفاقت ۳۰ ساله دارد و برجام را به گونه ای تنظیم و اجرا نموده که تماماً به نفع غرب و به ضرر ملتش باشد،

آیا احتمال ندارد کارمند آمریکا در ایران باشد ؟
در آن صورت چنین شخصی آیا دلسوز ملت ایران است یا نفوذی و حافظ منافع آمریکا در ایران؟!
پشتیبانان غربی ایشان اطمینان دارند که با فریب ایرانیان برای رأی به فردی به ظاهر موجه ولی ساده لوحی مثل آقای پزشکیان می‌توانند به اهداف خود در ایران برسند چرا که برای آمریکا، تسلط بر ایران قدرتمند به معنی تسلط بر غرب آسیا (خاورمیانه) است.

روزنامه هم‌میهن: شور انتخاباتی حامیان پزشکیان مجازی است نه حقیقی

دیپلم => آمریکا
سربازی => آمریکا
کارشناسی => آمریکا
کارشناسی ارشد => آمریکا
دکتری => آمریکا
دفاع مقدس => آمریکا
ازدواج => آمریکا
اشتغال => آمریکا

خبر فوری/ به همین علت یکی از مهره های اصلی خود را به میدان فرستاده‌اند تا با تبلیغ برای پزشکیان، ماموریت نیمه تمام آقای روحانی را به سرانجام برساند.
این احتمال، آنگاه قوت می‌گیرد که این جماعت پرمدعا به جای عذرخواهی از محضر ملت عزیز بابت آن همه خسارت به کشور، همچنان از مردم طلبکار بوده و سه سال مدیریت جهادی شهید رئیسی و همکارانش در خدمت بی وقفه به کشور که موجب خروج از بحران ها و رشد نسبی شاخص‌های اقتصادی و…. شده را با پررویی و بی انصافی، سه سال فلاکت می‌نامند

پزشکیانی که الان میبینید که درمورد خشونت و بگیرببند حرف میزنه سال ۹۰ بخاطر مخالفت احمدی‌نژاد با گشت ارشاد تو مجلس قصد استیضاحش رو داشت.

یکم مبنا داشته باشید آقای پزشکیان
ملت که نباید چوب بدون مبنا بودن شما رو بخورن آدم بی‌مبنا میشه اکبر گنجی که اول انقلاب به خاطر حجاب پونس می‌کرد سر دخترای مردم و الان نعوذ بالله امام زمانو تو شبکه‌های امریکایی انکار می‌کنه.

‼️آقای پزشکان لطفاً مبنا داشته باش آقای پورمحمدی لطفاً مبنا داشته باش.

قشنگ و شاذ حرف زدن هنر نیست با مبنا حرف زدن هنره اونایی که قشنگ صحبت کردن و گفتن رئیسی بیاد بین زن و مرد دیوار می‌کشه الان بین مردم منفورند و اونی که محبوبه رئیسی با مبنا بود.

4 پاسخ

  1. ننگ بر ظریف و روحانی که مملکت و به این روز انداخت و خیلی پرو بازم اومدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور