پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

شریعتی: رئیس جمهور آتی باید خط و مشی شهید رئیسی را طی کند

شریعتی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به واسطه فعالیت‌های دولت شهید آیت الله رئیسی امید فراوانی در دل مردم ایجاد شده است و انتظار می‌رود رئیس جمهور آتی فردی باشد

شریعتی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به واسطه فعالیت‌های دولت شهید آیت الله رئیسی امید فراوانی در دل مردم ایجاد شده است و انتظار می‌رود رئیس جمهور آتی فردی باشد که بتواند پر قدرت‌تر از گذشته مسیر آیت الله رئیسی را در خدمت به مردم ادامه دهد.

به گزارش پایگاه خبری رأس امور، غلامرضا شریعتی با اشاره به مختصاتی که رئیس جمهور آتی باید داشته باشد، بیان کرد: حضرت آقا چند ویژگی ممتاز را در شهید آیت الله رئیسی برشماری کردند. یکی از ویژگی های برتر شهید آیت الله رئیسی سخت کوشی و خستگی ناپذیر بودن وی به شمار می رفت. شهید رئیسی با اخلاص کار می کرد و شبانه روز به دنبال خدمت به مردم بود.

وی در ادامه اظهار کرد: اکنون انتظار می‌رود که رئیس جمهور آینده نیز خط و مشی شهید رئیسی را طی کند. به هر حال امید فراوان در دل مردم به واسطه فعالیت‌های دولت آیت‌الله رئیسی ایجاد شده است. رئیس جمهور بعدی نیز باید همین رویه را با قدرت بیشتر طی کند تا امیدی که امروز در دل مردم برای حل مشکلات کشور ایجاد شده است، ان شاءالله به سرانجام برسد.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آیت الله رئیسی هم در حوزه برقراری ارتباط با کشورهای همسایه گام های بلندی برداشت و هم در حوزه بین الملل توانست جایگاه کشور را ارتقا دهد. حضور ایران در پیمان شانگهای و پیمان بریکس از توفیقات آیت الله رئیسی بود. باید فردی روی کار بیاید که پرقدرت‌تر از گذشته این مسیر را ادامه دهد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور