پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

حمله تند حسین شریعتمداری به رائفی‌پور و دفاع جانانه از قالیباف!

حمله تند حسین شریعتمداری به رائفی‌پور و دفاع جانانه از قالیباف!

حمله تند حسین شریعتمداری به رائفی‌پور و دفاع جانانه از قالیباف!

حسین شریعتمداری نوشت: بدون کمترین ابهام و تردیدی می‌توان گفت؛ عده اندک و کم‌شماری از مدعیان هواداری این یا آن کاندیدا که زبان و قلم به تخطئه و تخریب کاندیدای دیگر می‌چرخانند، نمی‌توانند و باورکردنی نیست که خود را تابع رهبر انقلاب بدانند!

به گزارش شهروند خبرنگار پایگاه خبری رأس امور«حسین شریعتمداری» در سرمقاله روزنامه «کیهان» امروز این روزنامه، به جنگ بین اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم پرداخته است.

«حسین شریعتمداری» مدیرمسئول روزنامه «کیهان»، در سرمقاله این روزنامه نوشته است:

«به آنچه این روز‌ها در میان برخی از جریانات انقلابی می‌گذرد، نیم نگاهی بیندازید! چه می‌بینید؟ تخریب هواداران یک کاندیدا علیه نامزد دیگری از همین طیف و تهمت و تخریب متقابل از آن سوی به این سوی! هرطیف نیز نامزد خود را قدیس و برحق و طرف مقابل را بیرون از این دایره معرفی می‌کند! و در همین حال، رسانه‌های وابسته به دشمنان بیرونی و برخی از دنباله‌های داخلی آن‌ها با چه آب‌و‌تابی این بده‌بستان‌های ناپسند را پوشش می‌دهند و با دُمشان گردو می‌شکنند!»

در سرمقاله کیهان که آشکارا علیه «علی‌اکبر رائفی‌پور» و تمام‌قد در حمایت از «محمدباقر قالیباف» نوشته شده، آمده است: «به جرأت و با اطلاع می‌توان گفت که این حرکت زشت و پلشت و دشمن‌پسند فقط از سوی برخی از مدعیان هواداری (تاکید می‌شود مدعیان هواداری و نه هواداران واقعی) این یا آن کاندیدا در جریان است و بدیهی است که طرفداران واقعی و نامزد‌ها از این جرگه بیرونند؛ بنابراین انتظار آن است و انتظاری خدا پسندانه و قانونمدارانه نیز هست که نامزد‌ها به صراحت از تهمت‌زنندگان اعلام برائت کنند و آن‌ها را- که عده‌ای قلیل هم هستند- دعوت به رعایت اخلاق کنند و اگر از این حرکت پلشت دست نکشیدند در ادعای هواداری آن‌ها تردید کرده و آنان را از خود برانند.

بدون کمترین ابهام و تردیدی می‌توان گفت؛ عده اندک و کم‌شماری از مدعیان هواداری این یا آن کاندیدا که زبان و قلم به تخطئه و تخریب کاندیدای دیگر می‌چرخانند، نمی‌توانند و باورکردنی نیست که خود را تابع رهبر انقلاب بدانند!

شرایط کنونی جهان اسلام و آوردگاه میان اسلام با پرچمداری جمهوری اسلامی ایران و استکبار جهانی با میدان‌داری آمریکا و اسرائیل، یادآور این حکایت از زبان سعدی است و هشدار به افراد یاد شده که، آب به کدام آسیاب می‌ریزید؟

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور