پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اخبار روز/۸۵ درصد از جمعیت ۲۰ میلیونی خانوار کالابرگ دریافت می‌کنند

اخبار روز/۸۵ درصد از جمعیت ۲۰ میلیونی خانوار کالابرگ دریافت می‌کنند

اخبار روز/۸۵ درصد از جمعیت ۲۰ میلیونی خانوار کالابرگ دریافت می‌کنند

اخبار روز/وزیر کار گفت: یک طرح بسیار مطلوبی در وزارت کار اجرا شد که طرح کالابرگ الکترونیکی بود و ما توانستیم بالغ بر ۸۵ درصد از جمعیت ۲۰ میلیونی خانوارهای کشور را پوشش بدهیم.

به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری رأس امور، سیدصولت مرتضوی وزیر کار و رفاه اجتماعی در حاشیه نشست هفتگی هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به دستاوردهای این وزارتخانه در سه سال گذشته گفت: ایجاد اشتغالی که در این دولت صورت گرفته، در چند دهه اخیر رکورد محسوب می‌شود. در این سالها نرخ بیکاری فارغ التحصیلان و بانوان کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: از سوی دیگر یک طرح بسیار مطلوبی در وزارت کار اجرا شد که طرح کالابرگ الکترونیکی بود که ما توانستیم بالغ بر ۸۵ درصد از جمعیت ۲۰ میلیونی خانوارهای کشور را پوشش بدهیم. همچنین ما در حوزه مستمری بگیران تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد افزایش سطح خدمات را داشتیم و از حیث ریالی در طول این دولت معادل ۱۸۰ درصد افزایش پیدا کرد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: در حوزه افزایش تخت‌های بیمارستانی اقدامات قابل توجهی صورت گرفت. علاوه بر این همه تلاش ما این است که همسان‌سازی بازنشستگان را در سازمان تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی کشوری عملیاتی کنیم. در حوزه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بالغ بر ۵ میلیون نفر دوره آموزش‌های فنی و حرفه‌ای اجرا شد.

وزیر کار عنوان کرد: در این سالها با همکاری قوه قضاییه بالغ بر ۱۰۰ هزار میلیارد تومان از اموال صندوق‌های بازنشستگی که به انحای مختلف توسط برخی افراد حقیقی و حقوقی تصرف شده بود برگردانده شد و بالغ بر ۱۰۰ هزار میلیارد تومان حکم به نفع صندوق‌های بازنشستگی گرفتیم.

خبر در حال تکمیل است…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور