پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خبر فوری/حمایت مرکز دانشجویی حقوق بشر ایران از جلیلی

مرکز دانشجویی حقوق بشر ایران‌ در پیامی از کاندیداتوری جلیلی در انتخابات حمایت کرد.

خبر فوری/حمایت مرکز دانشجویی حقوق بشر ایران از جلیلی

خبر فوری/به گزارش گروه فرهنگ و آموزش پایگاه خبری رأس امور، موسسه صلح زیبا، مرکز دانشجویی حقوق بشر ایران‌ در پیامی از کاندیداتوری جلیلی در انتخابات حمایت کرد.

در این بیانیه آمده است:

امروز و پس از شهادت رئیس جمهور محبوبمان شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی لحضاتی حساس و سخت را با هم تجربه میکنیم. پرسشی که ذهن همه ما را درگیر میسازد آن است که چه کسی می تواند کشور را در این لحظه خطیر از خطر آشفتگی و بی‌عملی برهاند و با ارائه برنامه ای جامع در تمام سطوح، گره های در هم پیچیده اقتصاد، فرهنگ و دیپلماسی پیش‌روی کشور را با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های مردمی و نخبگانی باز کند.

مدیریت کشور عرصه آزمون و خطا نیست و امروز شرایط به گونه ایست که ما هیچ فرصتی برای آزمون و خطای ایده‌های نسنجیده و یا تعلل در اتخاذ تصمیم‌های درست و بهنگام نداریم حل نشدن یا تشدید منازعه‌های داخلی و چند پاره شدن ظرفیتهای حل مسئله و تصمیم‌گیری در کشور آتشی در انبار فرصت‌های پیش روست و می‌تواند کشور را چند دهه عقب بیندازد امروز نیاز به مدیری که اولویت خود را تامین منافع مردم بر اساس منویات و سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری بداند بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

شکاف‌های اجتماعی و تضادهای سیاسی در چندسال اخیر که به موجب حرکات جریانات مخالف و برانداز پررنگتر شده است، نیازمند اجماع سازی ملی برای کم نمودن شکاف بین مردم و دولت است. دولت اجماع ساز باید شکاف‌ها را ترمیم کند، مسئولیت حل مشکلات را بپذیرد و در این راه از توان تمام نخبگان، متخصصان و شایستگان کشور بهره گیرد.

موسسه بین المللی صلح زیبا در انتخابات سال 1400 با تشکیل ستاد صلح بعنوان تنها ستاد مردمی رسمی حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی(ره) در بیش از 30 استان کشور با کارویژه اقشار، اقلیت ها و احزاب؛ ستاد فعال دایر نمود. لذا با عنایت به لزوم مشارکت حداکثری و ادامه دادن راه رئیس جمهور شهید اعلام می‌کنیم با تمام ظرفیت‌های استانی خود در روزهای باقیمانده در راستای افزایش مشارکت فعال خواهیم بود. بدیهی است ستاد صلح تلاش می‌کند در امتداد خود نمایان‌گر بازنمایی خواست‌های مردم در دولت چهاردهم باشد.

لذا تمام دفاتر استانی موسسه صلح زیبا و ستادهای صلح در سراسر کشور، ضمن احترام به دیگر نامزد محترم ریاست جمهوری به این نتیجه رسیدند که در شرایط امروز کشور جناب آقای دکتر سعید جلیلی نامزد اصلح در انتخابات پیش رو هستند و می‌توانند با ایجاد اجماع و همدلی، از تمام ظرفیت‌های سیاسی و اجتماعی کشور برای ایجاد یک جهان فرصت، یک ایران جهش در حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی استفاده کند.

امید داریم با مشارکت فعال و گسترده ملت شریف و موقعیت شناس ایران اسلامی در انتخابات روز 15 تیر ماه، دولتی مسئولیت پذیر با توان حل مسائل پیش روی کشور استقرار یابد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور