پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خبر فوری/حمیدرضا ترقی: برای جلب نظرات کسانی که رای ندادند تلاشی منسجم صورت بگیرد

عضو حزب موتلفه گفت: هر شخصی که رئیس جمهور شد باید از کسانی استفاده کند که زاویه‌ای با نظام و رهبری ندارند و زمینه همکاری دولت با مردم را فراهم کند.


خبر فوری/به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری رأس امور، عضو حزب موتلفه گفت: هر شخصی که رئیس جمهور شد باید از کسانی استفاده کند که زاویه‌ای با نظام و رهبری ندارند و زمینه همکاری دولت با مردم را فراهم کند.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه و فعال سیاسی اصولگرا، درباره لزوم همدلی میان نیروهای انقلاب حول رئیس جمهور منتخب برای حل مشکلات کشور عنوان کرد: اقتضای شرایط کنونی کشور ایجاد می‌کند که برای غلبه بر مشکلات اقتصادی و اجتماعی و جلب نظرات کسانی که رای ندادند تلاشی منسجم و متحد در بین قوای سه گانه و نخبگان جامعه صورت بگیرد تا بتوانیم شرایط اجتماعی نظام که مردم هستند و رضایتمندی آنان محقق شود.

ادامه داد: همدلی میان نیروهای سیاسی کشور باید در چارچوب سیاست های نظام و رهبر انقلاب صورت بگیرد تا بتواند هم موجب رضایت مردم شود و هم زمینه الگو شدن نظام جمهوری اسلامی را تامین کند. در این راستا همیشه بعد از هر انتخاباتی علی رغم اینکه اصولگرایان با دولتی مغایر رو به رو بوده‌اند، همیشه همکاری داشته و تلاش کردند تا به دولت روی کارآمده کمک کنند.

ترقی در پایان یادآور شد: البته این همکاری‌ها منوط به خواستن دولت و رئیس جمهور منتخب و علاقه او به استفاده از همه ظرفیت‌های کشور برای حل مشکلات و پیشبرد راهبرهای کلان نظام خواهد بود؛ بنابراین همان طور که رهبر معظم انقلاب قبلا فرمودند، هر شخصی که رئیس جمهور شد باید از کسانی استفاده کند که زاویه‌ای با نظام و رهبری ندارند و زمینه همکاری دولت با مردم را فراهم کند. کشور را نمی‌توان با یک نگاه اداره کرد و باید از همه ظرفیت ها استفاده نمود تا بتوانند از پس مشکلات و کاستی های عرصه اقتصادی و اجتماعی بربیایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور