پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

حاجی‌بابایی: رژیم صهیونیستی و آمریکا محکوم به شکست خواهند شد

حاجی‌بابایی: رژیم صهیونیستی و آمریکا محکوم به شکست خواهند شد

حاجی‌بابایی: رژیم صهیونیستی و آمریکا محکوم به شکست خواهند شد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم می‌کند و عامل اصلی حملات را آمریکای جنایتکار با پشتوانه رژیم صهیونیستی می‌داند.

به گزارش گروه بین الملل رأس امور، حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه علنی امروز در نطق پیش از دستور خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و امام شهیدان و همچنین یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان ایشان اظهار کرد که برای ملت بزرگ ایران در انتخابات بزرگ آینده آرزوی موفقیت داریم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که نکته مهم امروز غزه است، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند دشمن ددمنش و خونخوار برای جنایت و کشتار کودک، زن، مرد و پیر و جوان هیچ حدی قائل نیست و مردم عزیز غزه به معنای واقعی مظلوم هستند.

حاجی‌بابایی ادامه داد: در روزهای اخیر حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه به ویژه به بیمارستان‌ها و اطراف آن در صدر اخبار است که باعث شهادت و جانباز شدن صدها نفر شده است. باید همه ملت‌های مسلمان براساس احکام قرآنی این حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و حامیانش یعنی آمریکا را محکوم کنند.

وی با تاکید بر این‌که مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ملت حمله ددمنشانه این شیطان بزرگ به غزه مظلوم را محکوم می‌کند، اضافه کرد: عامل اصلی حملات، آمریکای جنایتکار است که با پشتیبانی رژیم صهیونیستی این جنایات را انجام می‌دهد و امکانات در اختیار رژیم کودک‌کش قرار می‌دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که ملت بزرگ ایران این ددمنشی‌ها را فراموش نمی‌کند، اضافه کرد: امروز مردم غزه کربلایی شدند و کربلایی فکر می‌کنند به همین دلیل رژیم صهیونیستی و آمریکا محکوم به شکست خواهند شد و پیروزی از آن مردم غزه است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور