پایگاه خبری رأس امور

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بهرامی: رئیس‌جمهور آینده باید گره‌گشای مشکلات کشور باشد

بهرامی: رئیس‌جمهور آینده باید گره‌گشای مشکلات کشور باشد

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس دوازدهم گفت: ما رئیس جمهوری می‌خواهیم که توان و تخصص و تدبیر شهید رئیسی را داشته باشد تا بتواند کشور را به خوبی مدیریت کند.

 

به گزارش گروه مجلس پایگاه خبری رأس امور، محمد بهرامی درباره ویژگی‌هایی که رئیس جمهور آینده باید داشته باشد، بیان کرد: مردم در انتخابات پیش رو مقام اول اجرائی کشور را انتخاب خواهند کرد، واقعیت این است که ما نیازمند عقلانیت هستیم و رئیس جمهوری می خواهیم که توان و تخصص و تدبیر شهید رئیسی را داشته باشد تا بتواند کشور را به خوبی مدیریت کند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه امروز مباحث زیرساختی و معیشت مردم و بحث اقتصاد و اشتغال مردم اولویت های مهمی است، اظهار کرد: لازم است فردی روی کار بیاید که بتواند جوابگوی این مطالبات جامعه باشد و با بهره گیری از تخصص بتواند گره‌گشای مشکلات کشور شود.

 

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس دوازدهم در ادامه تصریح کرد: در بعد بین‌المللی نیز باید این نکته را در نظر گرفت که ما در این دنیا زندگی می‌کنیم و ایران منهای دنیا نمی شود، باید بتوانیم مراودات خود را با دنیا داشته باشیم. هم دنیا به ما نیاز دارد و هم ما به دنیا نیاز داریم.

 

بهرامی در پایان گفت: باید بر اساس عقلانیت، عزت مردم و استقلال کشور و مصلحت با دنیا ارتباط خود را توسعه دهیم. نگاه ما در عرصه سیاست خارجی باید این باشد تا هم زبان مردم را درک کرده و هم زبان دنیا را بفهمیم.

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن

پایگاه خبری راس امور